Październik 2018

Konkurs Sapere Auso

• Konkurs na najlepsze prace magisterskie z dziedziny przedsiębiorczości, innowacji i rozwoju regionalnego.
  • Konkurs na najlepsze prace magisterskie z zakresu edukacji i ochrony środowiska.
  • Konkurs o Nagrodę HOCHTIEF Polska na najlepszą pracę dyplomową z zakresu budownictwa i architektury.
  • Konkurs im. Marszałka Marka Nawary na najlepsze rozprawy doktorskie oraz prace magisterskie i licencjackie dotyczące ustroju i działalności samorządu terytorialnego, a także prezentujące sylwetki postaci związanych z samorządem terytorialnym.

W Konkursie mogą brać udział prace obronione między 01.01.2018 r. a 30.09.2018 r., przygotowane przez studentów Szkół Wyższych z terenu Województwa Małopolskiego oraz studentów innych Szkół Wyższych którzy są stale zameldowani na terenie Województwa Małopolskiego. Konkursy realizowane są przy wsparciu finansowym Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., HOCHTIEF Polska, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie. To również potencjalne miejsca stażu oraz przyszłej pracy/współpracy dla studentów którzy biorą udział w Konkursach.

Nagrody w Konkursach są finansowe. Ostateczny termin zgłoszeń do Konkursów upływa z dniem 31 października 2018 r.

Szczegóły na stronie sapereauso.org w zakładce dokumenty