Maj 2020
Udostępnij:

Program Statistica


Dostępna jest już nowa wersja programu STATISTICA Rozszerzony Pakiet Akademicki + dodatki: Zestaw PLUS, Mapy, Zestaw Przyrodnika.

Program Statistica w wersji 13.3 nie jest kompatybilna z Windows XP i 2003 Server. Program Statistica w wersji 13.3 może być instalowana na systemie Windows 7 i nowszym. Użytkownikom korzystającym z programu Statistica 12.5 na systemach Windows XP i 2003 Server zalecamy przedłużenie działania tej wersji, gdyż instalacja najnowszej wersji programu Statistica 13.3 na tych starych systemach nie jest możliwa.


Przedłużenie działania

Kod przedłużający do programu Statistica można uzyskać po wysłaniu e-maila na adres: pk.whibz[a]urk.edu.pl w temacie proszę wpisać Statistica - przedłużenie. Kod ten przedłuży działanie zainstalowanych i zarejestrowanych wersji jednostanowiskowych programu Statistica do 31 maja 2021 r., ale należy go użyć przed 30 czerwca 2020 r. Po tym terminie nie będzie możliwe użycie kodu przedłużającego i konieczna będzie ponowna instalacja oprogramowania.


Nowa instalacja

Osoby zainteresowane uzyskaniem możliwości korzystania z nowej rozszerzonej wersji programu STATISTICA 13.3 (Rozszerzony Pakiet Akademicki + dodatki: Zestaw PLUS, Mapy, Zestaw Przyrodnika) zobowiązane są do wypełnienia elektronicznej karty rejestracyjnej.

Instalacja i rejestracja programu Statistica będzie możliwa tylko dla osób posiadających adres e-mail z domeną zakończoną na urk.edu.pl oraz student.urk.edu.pl.

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
Wydział Hodowli i Biologii Zwierząt
Al. Mickiewicza 24/28
30-059
Kraków
12 662 40 66
12 633 33 07
whbz[a]urk.edu.pl
ESP:/URKRAKOW/whibz
© 2020 Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Projekt i wykonanie strony: Dział Informatyki UR