Maj 2021

Program Statistica

Dostępna jest już nowa wersja programu STATISTICA Rozszerzony Pakiet Akademicki + dodatki: Zestaw PLUS, Mapy, Zestaw Przyrodnika.

Przedłużenie działania

Kod przedłużający do programu Statistica można uzyskać po wysłaniu e-maila na adres: pk.whibz[a]urk.edu.pl w temacie proszę wpisać Statistica - przedłużenie. Kod ten przedłuży działanie zainstalowanych i zarejestrowanych wersji jednostanowiskowych programu Statistica do 31 maja 2022 r., ale należy go użyć przed 30 czerwca 2021 r. Po tym terminie nie będzie możliwe użycie kodu przedłużającego i konieczna będzie ponowna instalacja oprogramowania.

Nowa instalacja

Osoby zainteresowane uzyskaniem możliwości korzystania z nowej rozszerzonej wersji programu STATISTICA 13.3 (Rozszerzony Pakiet Akademicki + dodatki: Zestaw PLUS, Mapy, Zestaw Przyrodnika) zobowiązane są do wypełnienia elektronicznej karty rejestracyjnej.

Instalacja i rejestracja programu Statistica będzie możliwa tylko dla osób posiadających adres e-mail z domeną zakończoną na urk.edu.pl oraz student.urk.edu.pl.