Akademiki przydział - 2016

10.05.2016

Przydział miejsc w domach studenckich na rok akademicki 2016/2017

W związku z przygotowaniem rozdziału miejsc w domach studenckich na rok akademicki 2016/17 informujemy o możliwości składania wniosków w Dziekanacie do dnia 31.05.2016 r.

Zgodnie z Regulaminem Domów Studenckich UR miejsca w domach studenckich rozdzielane będą przez Komisję ds. Bytowych na podstawie danych dostarczanych przez wydziałowe komisje stypendialne/doktorancką komisję stypendialną. W pierwszych dniach czerwca 2016 r., sporządzone zostaną listy rankingowe pozwalające ustalić, którzy ze studentów otrzymają miejsce w domu studenckim na nowy rok akademicki. Dokumenty dołączone do wniosków o pomoc materialną w roku akademickim 2015/16 ustalające dochód w rodzinie studenta za 2014 r., mogą być wykorzystane do wniosków o przyznanie miejsca w domu studenckim na rok akademicki 2016/17 pod warunkiem, że nie zaszły zmiany w sytuacji finansowej rodziny studenta w bieżącym okresie.

Wnioski studentów I roku przyjętych na studia w roku akademickim 2016/17 będą rozpatrywane po zakończeniu rekrutacji, przy czym nie później niż do 10.09.2016 r.

Szczegółowe informacje tj.

• Zasady przydziału miejsc w domach studenckich na rok akad. 2016/17
  • Lokalizacja domów studenckich i odpłatności
  • Regulamin Domów Studenckich