WHIBZ - logo

Pomoc Materialna 2017.09

Pomoc materialna

Informujemy o możliwości składania wniosków o świadczenia pomocy materialnej w terminie do 14 października 2017 r. Wniosek oraz oświadczenie o dochodach za 2016 r. studenta oraz jego rodziny, należy wypełnić w elektronicznym systemie USOSweb, wydrukować i dostarczyć do dziekanatu wraz z wymaganymi dokumentami.

Studenci którzy będą studiować na I roku mogą składać wnioski od 2 października 2017 r.

Studenci starający się o przyznanie stypendium socjalnego, którzy do dochodu rodziny wliczają dochód z gospodarstwa rolnego, będą mieli możliwość składania wniosku od 25 września 2017 r. (po ogłoszeniu na stronie GUS aktualnego przelicznika dochodu z gospodarstwa rolnego za 2016 r.).

Niezbędne informacje m.in. regulamin oraz dokumenty do pobrania, dostępne na stronie internetowej UR w zakładce student/pomoc materialna/dokumenty do pobrania.

Szczegóły dotyczące dokumentów, które należy dołączyć do wniosku wraz z oświadczeniem o dochodach: [pobierz] [PDF]

Deklaracja o sposobie wypłaty stypendium: [pobierz] [PDF]