Publiczna obrona rozprawy doktorskiej

28.06.2021

Przewodniczący Rady Dyscypliny Zootechnika i Rybactwo Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie
zawiadamia, że w dniu 14 lipca 2021 r. o godz. 10.00
w trybie zdalnym odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej

mgr Anny Wyrobisz-Papiewskiej

pt.: „Specyficzność żywicielska i różnorodność gatunkowa nicieni z podrodziny Ostertagiinae u przeżuwaczy”

Promotor:
Dr hab. inż. Paweł Nosal, prof. UR - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie

Promotor pomocniczy:
Dr inż. Jerzy Kowal - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie

Recenzenci:
Prof. dr hab. inż. Bogumiła Pilarczyk - Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
Prof. dr hab. inż. Aleksander Demiaszkiewicz - Instytut Parazytologii im. Witolda Stefańskiego, PAN

Uprzejmie informuję, że obrona odbędzie się w trybie zdalnym, w formie wideokonferencji transmitowanej publicznie z możliwością czynnego uczestnictwa i zadawania pytań. Wszelkie informacje dotyczące dostępu do transmisji znajdują się na stronie internetowej Wydziału.

Z dysertacją doktorską można zapoznać się w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie, al. Mickiewicza 24/28.

Recenzje i streszczenie rozprawy doktorskiej zamieszczone są na stronie internetowej BIP Uniwersytetu Rolniczego https://bip.malopolska.pl/urkrakow,m,308189,rozprawy-doktorskie.html

Zawiadomienie o publicznej obronie rozprawy doktorskiej

OGLĄDAJ NA ŻYWO

Przewodniczący Rady Dyscypliny Zootechnika i Rybactwo prof. dr hab. Piotr Micek