Rejestracja na elektywy I i II rok Zootechniki i Etologii i psychologii zwierząt

29.10.2021

W dniach od 02.11.2021 r. do 07.11.2021 r. odbędzie się I tura rejestracji na przedmioty do wyboru i elektywy na rok akademicki 2021/2022 (semestr letni) dla studentów pierwszego i drugiego roku Zootechniki oraz pierwszego roku Etologii i psychologii zwierząt. W celu rejestracji na zajęcia należy zalogować się na stronie USOSweb oraz kliknąć w zakładkę „Dla studentów” -> „Rejestracje”

Jednocześnie informuję, że terminy zajęć, które są wygenerowane przy niektórych elektywach, są nieaktualne i ulegną zmianie przy układaniu rozkładu zajęć.

Bardzo prosimy o dokonanie wyboru elektywów w taki sposób, aby wypełnić limit punktów ECTS przypadających na dany semestr (letni) w roku akademickim 2021/2022. Osoby, które zadeklarują udział w większym wymiarze ECTS niż wymagany programem studiów będą zobowiązane do uczestniczenia w zadeklarowanych zajęciach, zaś osoby, które nie wybiorą elektywów lub wybiorą je w niewystarczającej liczbie (niezapewniającej pokrycie punktów ECTS wynikających z programu) nie uzyskają zaliczenia kolejnych semestrów w roku akademickim 2021/2022.

UWAGA!
Prosimy o nie wybieranie przedmiotów, na które już Państwo uczęszczali.

Apelujemy o podjęcie przemyślanej decyzji, bowiem późniejsze zmiany będą praktycznie niemożliwe.

Ewentualne zmiany elektywów będą możliwe wyłącznie jeżeli:

1. nastąpi kolizja czasowa pomiędzy zajęciami (np. 2 przedmioty odbywają się w tym samym czasie)
  2. student uzyska zgodę koordynatora danego elektywu i równocześnie koordynatora nowouruchomionego elektywu, na który student zamierza się przenieść.

Informujemy także, iż jednostką uprawnioną do dokonywania zmian jest wyłącznie Dziekanat Wydziału, a ostateczną decyzję podejmuje Dziekan (na pisemny wniosek studenta).