Rekrutacja 2014/15 studia II stopnia

ZOOTECHNIKA I RYBACTWO
ORAZ KIERUNKÓW POKREWNYCH!!!!

Rekrutacja na studia II stopnia

W terminie od 15.01 do 23.02.2015 r. prowadzona jest rejestracja na II stopień studiów kierunków Zootechnika i Rybactwo dla kandydatów posiadających tytuł zawodowy inżyniera wymienionych kierunków lub kierunków pokrewnych.

Kierunki pokrewne dla Zootechniki: rolnictwo, rybactwo, biotechnologia (studia inżynierskie), ochrona środowiska (studia inżynierskie)

Kierunki pokrewne dla Rybactwa: rolnictwo, zootechnika, biotechnologia (studia inżynierskie), ochrona środowiska (studia inżynierskie)

Absolwenci studiów I-go stopnia, kierunków: Zootechnika i Rybactwo mają możliwość podjęcia studiów stacjonarnych, magisterskich II-go stopnia na kierunku Zootechnika i Rybactwo.

Na kierunku Zootechnika oferta obejmuje cztery specjalności:

• Hodowla i Użytkowanie Zwierząt
  • Bioinżynieria Rozrodu Zwierząt
  • Żywienie i Dietetyka Zwierząt
  • Bioengineering in Animal Science (studia w języku angielskim)

Na kierunku Rybactwo jedna specjalność:

• Akwakultura i ochrona środowiska wodnego

Rejestracja kandydatów na studia II stopnia odbywa się za pomocą systemu Elektronicznej Rejestracji Kandydatów UR (ERK).

Internetowy serwis rekrutacyjny UR dostępny jest na stronie: http://rekrutacja.ur.krakow.pl

Kandydaci powinni zarejestrować się w systemie ERK oraz dokonać wyboru specjalności.

Kandydat przyjęty na studia zobowiązany jest do UZUPEŁNIENIA DANYCH W SYSTEMIE ERK (zakładka „Przyjęcie na studia”), a następnie osobiście w dniach 24-27.02.2015 r. dostarczyć do Punktu Rekrutacyjnego - Kraków, al. Mickiewicza 24/28, p. 322 IIIp (w godz. 10.00-13.00) następujące dokumenty:

• wygenerowane a następnie wydrukowane podanie z ERK - wypełnione i podpisane przez Kandydata,
  • kserokopię świadectwa dojrzałości, (oryginał świadectwa do wglądu),
  • kserokopię dyplomu (oryginał dyplomu do wglądu),
  • kserokopię suplementu (oryginał suplementu do wglądu),
  • kserokopię dowodu wpłaty za postępowanie kwalifikacyjne podczas rejestracji (85zł),
  • dwie fotografie legitymacyjne (podpisane imieniem i nazwiskiem oraz z podaną datą urodzenia),
  • kserokopię dowodu osobistego (obie strony).

ZAPRASZAMY!!!