06.01.2010

Spotkanie informacyjne w sprawie przygotowania prac dyplomowych i egzaminu inżynierskiego w dniu 13.01.2010 r.,o godzinie 12:15 w sali 125 z Prodziekanem ds. Dydaktycznych i Studenckich dr hab. Józefem Bieńkiem, prof. UR

Szanowni Państwo studenci VII semestru specjalności Hodowla zwierząt i Biologia rozrodu zwierząt w związku z pojawiającymi się wątpliwościami i rozbieżnymi informacjami na tematy wymienione wyżej zapraszam Państwa na spotkanie podczas którego chciałbym wyjaśnić wszystkie wątpliwości i przedstawić koncepcję dotyczącą przygotowania pracy oraz egzaminu.

Jak już wielokrotnie podkreślałem intencją władz Wydziału jest stworzenie warunków umożliwiających Państwu zaliczenie w terminie studiów I° oraz podjęcia studiów II° na Naszym Wydziale. Mając powyższe na względzie serdecznie zapraszam na spotkanie.

Prodziekan ds. Dydaktycznych i Studenckich
Dr hab. Józef Bieniek, prof. UR