Statistica 12.5 - 2016

18.05.2016

Kod przedłużający do programu STATISTICA 12.5 można uzyskać po wysłaniu e-maila na adres: p.kawula( małpa )ur.krakow.pl. Kod ten przedłuży działanie zainstalowanych i zarejestrowanych wersji jednostanowiskowych programu Statistica 12.5 do 31 maja 2017 r., ale należy go użyć przed 30 czerwca 2016 r. Po tym terminie nie będzie możliwe użycie kodu przedłużającego i konieczna będzie ponowna instalacja oprogramowania.

Instalacja i rejestracja programu Statistica będzie możliwa tylko dla osób posiadających adres e-mail z domeną zakończoną na ur.krakow.pl oraz office.urk.edu.pl i student.urk.edu.pl.

Osoby zainteresowane uzyskaniem możliwości korzystania z nowej rozszerzonej wersji programu STATISTICA 12.5 (Rozszerzony Pakiet Akademicki + dodatki STATISTICA Zestaw PLUS oraz STATISTICA Mapy) zobowiązane są do wypełnienia elektronicznej karty rejestracyjnej.

Więcej informacji o nowej wersji programu Statistica na stronie http://whibz.ur.krakow.pl/Statistica.html