Statistica do 31 maja 2012r.

30.05.2011

Uniwersytet Rolniczy przedłużył na kolejny rok (do 31 maja 2012 r.) licencję akademicką na oprogramowanie Statistica.
Licencja zezwala na wykorzystywanie programu Statistica wyłącznie w działalności edukacyjnej i badawczej Uczelni przez pracowników, doktorantów i studentów Uniwersytetu Rolniczego.

Wszystkie osoby zainteresowane uzyskaniem możliwości korzystania z oprogramowania STATISTICA w wersji 9 dla platformy Windows w wersjach polskiej (64/32 bit), zobowiązane są do wypełnienia elektronicznej karty rejestracyjnej, znajdującej się na stronie http://www.statsoft.pl/Site_License/krB4936ur.php.
Po wypełnieniu karty rejestracyjnej należy zgłosić się do wydziałowego administratora (pokój -029) z pendrivem (700mb wolnego miejsca) po kopię obrazu programu Statistica i kody instalacyjne, lub kod przedłużający działanie (w przypadku przedłużania działania już zainstalowanej wersji programu). Kod przedłużający należy użyć przed 23 czerwca 2011r., po tym terminie nie będzie możliwe użycie kodu przedłużającego i konieczna będzie ponowna instalacja oprogramowania.