Szkolenia USOSWeb

15.10.2020

Dział Informatyki Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie ma przyjemność zaprosić Państwa na szkolenie z zakresu podstawowej obsługi aplikacji USOSweb, które odbędzie się w terminach wyszczególnionych poniżej.

Szkolenie ma charakter otwarty, co pozwoli Państwu na uczestnictwo w nim w dowolnym ze wskazanych poniżej terminów. Ze względu na zgłoszone przez dziekanaty godziny przerw w zajęciach, sugerujemy studentom wyszczególnionych wydziałów i kierunków skorzystanie ze wskazanych terminów szkoleń jako optymalnych.

Aby dołączyć do szkolenia, proszę skorzystać z dostarczonych linków.

16.10.2020 (Piątek)

19.10.2020 (Poniedziałek)

• 9:00-10:00 – Wydział Inżynierii Środowiska i Geodezji (kierunki: Inżynieria Środowiska i Inżynieria i Gospodarka Wodna). [Dołącz do szkolenia]

21.10.2020 (Środa)