Wręczenie dyplomów absolwentom studiów I stopnia kierunku Biologia, Zootechnika ( studia niestacjonarne), oraz II stopnia kierunku Zootechnika, Biologia i Rybactwo

26.07.2013

Uprzejmie informuję, iż w dniu 19.10.2013r. o godz 11.00. w sali 125 w Budynku Jubileuszowym przy al. Mickiewicza 24/28 odbędzie się uroczyste wręczenie dyplomów ukończenia studiów licencjackich na kierunku Biologia, inżynierskich ( studia niestacjonarne) na kierunku Zootechnika oraz magisterskich na kierunku Zootechnika, Biologia, Rybactwo, na które serdecznie zapraszam Państwa w imieniu Dziekana Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt prof.dr hab. Czesława Klocka.
P.S. Prosimy o e-mailowe potwierdzenie obecności na tej uroczystości.

Prodziekan ds. dydaktycznych i studenckich
Prof. dr hab. Andrzej Sechman