Wykład - "Wykorzystanie technik wspomaganego rozrodu w ratowaniu ginących gatunków zwierząt"

07.04.2015

Wykład dla studentów Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt
8 kwietnia (środa) o godzinie 18.00 w sali wykładowej anatomicznej Ośrodka Studiów Weterynaryjnych przy al. Mickiewicza 24/28 odbędzie się wykład skierowany do studentów UR poprowadzony przez panią profesor Katarinę Jewgenow pt. "Wykorzystanie technik wspomaganego rozrodu w ratowaniu ginących gatunków zwierząt".

Profesor Jewgenow jest kierownikiem Departamentu Biologii Rozrodu Leibniz Institute of Zoo and Wildlife Research w Berlinie, światowej klasy ekspertem w dziedzinie biologii rozrodu i endokrynologii zwierząt nieudomowionych, autorem licznych publikacji oraz książek z tej dziedziny.

Wykład prowadzony będzie w języku angielskim. Wszystkich zainteresowanych studentów WHiB serdecznie zapraszamy!