WHIBZ - logo

XLVI Konferencja ESNA 2017

14.02.2017

Komitet Organizacyjny XLVI Konferencji ESNA 2017 ma zaszczyt zaprosić do uczestnictwa w obradach, które odbędą się w dniach 29 sierpnia - 1 września 2017 roku w Hotelu Lenart w Wieliczce.

Termin rejestracji upływa 30 kwietnia 2017 (http://esna2017.krakow.pl/registration)

The European Society for New Methods in Agricultural Research (ESNA) jest międzynarodowym Towarzystwem naukowym założonym w 1969 roku w Wageningen (Holandia), mającym na celu wymianę pomysłów i technik badawczych oraz promowanie ich zastosowania w praktyce nauk rolniczych. Towarzystwo zajmuje się aspektami ochrony środowiska rolniczego oraz zastosowaniem nowych metod badawczych w naukach rolniczych.

Uczestnicy Konferencji obradować będą w 3 zespołach roboczych:
WG 1 PLANT SCIENCES -Application of new methods in plant biotechnology.
WG 2 SOIL SCIENCES - New methods and application in soil science.
WG 3 ANIMAL & FOOD SCIENCES - New methods and application in food/feed and animal sciences in sustainable agroecosystems.

Organizatorami XLVI Konferencji ESNA są
Wydział Hodowli i Biologii Zwierząt UR Kraków
Małopolskie Stowarzyszenie Doradztwa Rolniczego przy Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie
Centrum Naukowe Biotechnologii Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie