Zawieszam zajęcia na Wydziale Hodowli i Biologii Zwierząt w związku z konferencją

04.11.2010

Studenci studiów stacjonarnych Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt

W związku z odbywającą się w dniach 5-6.11.2010 r. Międzynarodową Konferencją Naukową pt. „Osiągnięcia naukowe a praktyka zootechniczna” zawieszam zajęcia dydaktyczne na studiach stacjonarnych w dniu 5.11.2010 r.
Zawieszenie zajęć dotyczy wyłącznie przedmiotów prowadzonych przez pracowników naukowo-dydaktycznych Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt. Natomiast zajęcia dydaktyczne prowadzone przez pracowników z innych Wydziałów (np. „Chemia”) odbywają się zgodnie z ustalonym planem.
Państwa studentów zapraszam do uczestnictwa w wyżej wymienionej Konferencji, która odbywa się w Centrum Kongresowym UR w Krakowie, przy al. 29 Listopada.

Prodziekan ds. Dydaktycznych i Studenckich
Dr hab. Józef Bieniek, prof. UR