Wrzesień 2015

Noc Naukowców 2015

Małopolska Noc Naukowców już na trwałe wpisała się w kalendarz przedsięwzięć organizowanych w Małopolsce. Impreza głównie poprzez zabawę ma na celu pokazać, że nauka otacza nas na każdym kroku zaś naukowcy każdego dnia pracują nad poprawą i unowocześnieniem naszego życia.

Organizatorem tego przedsięwzięcia jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. Projekt współfinansowany jest ze środków Programu Ramowego Unii Europejskiej Horizon 2020.

Uniwersytet Rolniczy jest jedną z 30 instytucji partnerskich z regionu. Co roku Uczelnia przygotowuje obszerny program prezentacji, tym samym ma okazję zaprezentować swą bogatą ofertę naukowo-dydaktyczną i nowoczesne zaplecze. Pokazy cieszą się zawsze dużym zainteresowaniem i spotykają się z entuzjastycznym przyjęciem ze strony odwiedzających.

Tegoroczne pokazy na UR przygotowane są przez:

• Wydział Rolniczo-Ekonomiczny – koordynacja dr inż. Agnieszka Baran, dr inż. Agnieszka Synowiec
  • Wydział Leśny – koordynacja dr inż. Magdalena Frączek,
  • Wydział Hodowli i Biologii Zwierząt – koordynacja dr hab. Edyta Molik,
  • Wydział Inżynierii Środowiska i Geodezji – koordynacja dr inż. Bartosz Mitka, dr inż. Bogusława Kwoczyńska
  • Wydział Biotechnologii i Ogrodnictwa – koordynacja dr hab. inż. Monika Bieniasz oraz dr Anna Kostecka-Gugała
  • Wydział Inżynierii Produkcji i Energetyki – koordynacja dr hab. inż. Jacek Salamon,
  • Uniwersyteckie Centrum Medycyny Weterynaryjnej UJ-UR – koordynacja dr lek wet. Tomasz Wojnar

Program Nocy Naukowców WHiBZ
Tegoroczny program MNN na Uniwersytecie Rolniczym

Serdecznie zapraszamy do udziału osoby indywidualne oraz grupy zorganizowane.

W razie pytań prosimy o kontakt
Biuro Promocji i Informacji
Joanna Roczniewska-Cieślik